СНЕШКА И КАТЕ СИ ДОБИЈА ТОРТИ ОД ЛАЈКА ВО СОРАБОТКА СО ЛУНА ПЕТ ШОП

Во соработка со Luna Pet Shop вработена од ЈП ЛАЈКА деновиве го посети домот на г-ѓа Олга и нејзиното семејство кое вдоми две прекрасни кучиња од прифатилиштето на ЈП ЛАЈКА и во знак на благодарност за нивното хумано дело им подаривме слатко изненадување – две превкусни торти.
Кате и Снешка без многу размислување ги изедоа своите тортички и уживаа во вкусовите на својот сладок оброк.
Нашите Кате и Снешка имаат својот инстаграм профил каде нивното семејство секојдневно споделува дел од најубавите и најсреќните моменти поминати со нив.
Доколку сакате можете да го следите @sneshka_kate.
May be an image of 1 person, dog and indoor